МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ

КИЇВСЬКА ДИТЯЧА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ

імені М.І.Чембержі

МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ 

«КИЇВСЬКА ДИТЯЧА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ ІМЕНІ М.І. ЧЕМБЕРЖІ»

ОБОЛОНЬ

просп. Володимира Івасюка, 10, м. Київ, 04210

+380444109310

kdam@kyivcity.gov.ua

Вступникам
Додаткова вступна кампанія 2024

Графік засідання приймальної комісії

№ засідання

Дата засідання

Порядок засідання

1

14.06.2024

Допуск вступників до вступних випробувань у МЛ "КДАМ імені М.І.Чембержі"

2

20.06.2024

Результати вступних випробувань у МЛ "КДАМ імені М.І.Чембержі"

3

21.06.2024

Затвердження рейтингового списку вступників та рекомендація про зарахування вступників

Музичне мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

17.06.2024

11:00

Фах

2-11

18.06.2024

11:00

Сольфеджіо

 Образотворче мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

17.06.2024

10:00-14:00

Каб. 317

Рисунок

1-11

18.06.2024

10:00-14:00

Каб. 316

"Композиція "Живопис

Театральне мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

18.06.2024

11:00

(очно)

Сценічна мова,

Музичне мистецтво,

Спів,

Танець

Хореографічне мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1

18.06.2024

11:00

Каб. 227

Основи хореографії,

Класичний танець

Вступна кампанія 2024

Музичне мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

03.06.2024

12:00

Фах

2-11

04.06.2024

11:00

Сольфеджіо

 Образотворче мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

03.06.2024

10:00-14:00

Каб. 317

Рисунок

1-11

04.06.2024

10:00-14:00

Каб. 316

"Композиція "Живопис

Театральне мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

03.06.2024

10:00

(очно)

Сценічна мова,

Музичне мистецтво,

Спів,

Танець

Хореографічне мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1

04.06.2024

11:00

Каб. 227

Основи хореографії,

Класичний танець

2-11

04.06.2024

13.00

Каб 227

Основи хореографії,

Класичний танець

Графік засідання приймальної комісії

№ засідання

Дата засідання

Порядок засідання

1

31.05.2024

Допуск вступників до вступних випробувань у МЛ "КДАМ імені М.І.Чембержі"

2

05.06.2024

Результати вступних випробувань у МЛ "КДАМ імені М.І.Чембержі"

3

06.06.2024

Затвердження рейтингового списку вступників та рекомендація про зарахування вступників

Список допущених до вступних іспитів у 1 клас

Прізвище, ім'я по батькові  дитини

Відділ

Баняс П.О. 

Образотворче мистецтво

Вигнанець В.П. 

Театральне мистецтво

Вовченко Г.І. 

Образотворче мистецтво

Возна З.Р. 

Образотворче мистецтво

Герасименко Л.М. 

Образотворче мистецтво

Говорун О.О. 

Театральне мистецтво

Гой В.В. 

Театральне мистецтво

Гречаніченко Д.О. 

Хореографічне мистецтво

Єременко С.М. 

Театральне мистецтво

Замура К.В. 

Музичне мистецтво

Камбулова П.М. 

Образотворче мистецтво

Камбулова П.М. 

Хореографічне мистецтво

Карпенко Д.Д. 

Театральне мистецтво

Карпенко Д.Д. 

Образотворче мистецтво

Карпенко Д.Д. 

Музичне мистецтво

Клокун З.А. 

Театральне мистецтво

Малая М.Е. 

Хореографічне мистецтво

Марін Т.В. 

Театральне мистецтво

Мілевська А.В. 

Образотворче мистецтво

Пехова Д.Є. 

Театральне мистецтво

Пехова Д.Є. 

Хореографічне мистецтво

Сулима В.О. 

Хореографічне мистецтво

Хорощенко Т.О. 

Театральне мистецтво

Чорний Г.Д. 

Театральне мистецтво

Щеблікіні А.А. 

Образотворче мистецтво

Список допущених до вступних іспитів у 2-11 класи

Клас

Прізвище, ім'я по батькові  дитини

Відділ

2

Герасименко М.М. 

Образотворче мистецтво 

2

Снігир Є.О. 

Образотворче мистецтво 

2

Шульга М.О. 

Образотворче мистецтво 

3

Поліщук А.Я. 

Музичне мистецтво 

3

Рожкова В.Й. 

Музичне мистецтво 

3

Рожкова В.Й. 

Театральне мистецтво 

4

Лапко Д.В. 

Хореографічне мистецтво 

4

Писарчук А.О. 

Музичне мистецтво 

4

Толмачова А.Р. 

Театральне мистецтво 

4

Шаромова Л.В. 

Музичне мистецтво 

5

Александрович-Чижевська В.Є. 

Театральне мистецтво 

5

Гульченко М.О. 

Образотворче мистецтво 

5

Клімова Д.В. 

Образотворче мистецтво 

5

Коваль С.Р. 

Театральне мистецтво 

5

Курка Є.С. 

Хореографічне мистецтво

5

Куценко Є.О. 

Образотворче мистецтво 

5

Куценко С.О. 

Образотворче мистецтво 

5

Рюмшин М.Р. 

Музичне мистецтво 

5

Смуригіна Н.Є. 

Театральне мистецтво 

5

Струк-Малишевська М. 

Музичне мистецтво 

5

Ташута М.М. 

Образотворче мистецтво 

5

Храпченкова С.О. 

Образотворче мистецтво 

5

Чорна Д.Д. 

Образотворче мистецтво

5

Шаромов Т.В. 

Образотворче мистецтво

5

Шкоріненко З.В. 

Образотворче мистецтво

6

Верхолат А.Д. 

Образотворче мистецтво

6

Власюк М.Є. 

Театральне мистецтво

6

Власюк М.Є. 

Образотворче мистецтво

6

Наумова Д.Д. 

Образотворче мистецтво

6

Пекло Е.-Ю.В. 

Музичне мистецтво

6

Пекло Е.-Ю.В. 

Театральне мистецтво

6

Федюкова Є.С. 

Образотворче мистецтво

7

Вихор З.Р. 

Хореографічне мистецтво

7

Вихор З.Р. 

Музичне мистецтво

7

Вихор З.Р. 

Театральне мистецтво

7

Мерщій С.А. 

Образотворче мистецтво

7

Стельмах М.В. 

Театральне мистецтво

8

Андріяка Т.С. 

Образотворче мистецтво

8

Бажура К.С. 

Образотворче мистецтво

8

Іващенко М.В. 

Образотворче мистецтво

8

Коновалова Я.Д. 

Образотворче мистецтво

8

Пролубщикова Р.О. 

Театральне мистецтво

8

Сологуб П.М. 

Музичне мистецтво

9

Зоц Я.М. 

Образотворче мистецтво

9

Салоїд А.В. 

Образотворче мистецтво

10

Безкровна К.Є. 

Образотворче мистецтво 

10

Бобик Д.В. 

Образотворче мистецтво 

10

Бобик М.Р. 

Образотворче мистецтво 

10

Герасимчук А.Ю. 

Театральне мистецтво 

10

Дариницький І.В. 

Музичне мистецтво 

10

Книшук Н.Д. 

Музичне мистецтво 

10

Пуськова О.П. 

Образотворче мистецтво 

10

Свистильник І.А. 

Образотворче мистецтво 

10

Сліпковська Є.Б. 

Театральне мистецтво 

10

Струценко Є.І. 

Образотворче мистецтво 

10

Удод Л.О. 

Образотворче мистецтво 

Вступна кампанія березень 2024

Музичне мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

25.03.2024

11:00

Фах

2-11

26.03.2024

11:00

Сольфеджіо

 Образотворче мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

25.03.2024

10:00-14:00

Каб. 317

Рисунок

1-11

26.003.2024

10:00-14:00

Каб. 316

Живопис

Театральне мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

25.03.2024

11:00

(очно)

Сценічна мова,

Музичне мистецтво,

Спів,

Танець

Хореографічне мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

25.03.2024

13:00

(очно)

Основи хореографії,

Класичний танець

Вступна кампанія грудень 2023

Музичне мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

26.12.2023

11:00

Фах

2-11

27.12.2023

11:00

Сольфеджіо

 Образотворче мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

26.12.2023

10:00-14:00

Каб. 317

Рисунок

1-11

27.12.2023

10:00-14:00

Каб. 316

Живопис

Театральне мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

27.12.2023

11:00

(очно)

Сценічна мова,

Музичне мистецтво,

Спів,

Танець

Хореографічне мистецтво

Клас

Дата

Час

Предмет

1-11

27.12.2023

13:00

(очно)

Основи хореографії,

Класичний танець

Список вступників допущених до вступних випробувань з 26.12.23 по 27.12.23р.

п/п

Прізвище, ім'я,

по батькові дитини

Відділ

Клас

1

ЗАЙЧЕНКО-СУВЕЙКА Діана Олександрівна

Театральне мистецтво

1

2

ГЛАДКА Мілана Ярославівна

Образотворче

мистецтво

5

3

СІТНІКОВА Регіна Сергіївна

Хореографічне

мистецтво

5

4

СЛОБОДАШ Зоряна Іванівна

Музичне

мистецтво

5

5

ГОРДЄЄВА Маргарита Іванівна

Музичне

мистецтво

6

6

ОНИЩЕНКО Софія Олександрівна

Образотворче

мистецтво

6

7

ТКАЧЕНКО Аліна Олексіївна

Образотворче

мистецтво

7

8

КИШАКІВСЬКА Марина Вадимівна

Театральне

мистецтво

8

9

ПОРЯДЧЕНКО Едуард Олександрович

Театральне

мистецтво

8

10

ПОПОВА Анастасія Андріївна

Образотворче

мистецтво

9

11

ІЛЬЇНА Варвара Олексіївна

Театральне

мистецтво

10

Графік засідань приймальної комісії мистецького ліцею "Київська дитяча Академія мистецтв імені М.І.Чембержі" у грудні 2023 року

№ 

Дата засідання

Порядок засідання

1

25.12.2023

Допуск вступників до вступних випробувань

2

27.12.2023

Результати вступних випробувань

3

28.12.2023

Затвердження рейтингового списку вступників та рекомендація про зарахування